Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuse a náměty

Zde můžete vyjádřit svůj názor:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

parkování

(Radek, 15. 8. 2015 22:20)

Dobrý den.Chystám se k vám do kempu s karavanem.Budu moct parkovat automobil u karavanu?Kolika ampérové jističe máte na připojení v kempu?
Děkuji za odpověd.

Re: parkování

(správce, 16. 8. 2015 14:15)

Dobrý den,

v některých místech může být auto u karavanu,jinak na parkovišti, které je pár metru od stanovýho městečka. Jističe tu máme na jednu zásuvku 16 ampérové.

S pozdravem

Milan Kynzl, správce

Nespokojenost

(Jáchym, 14. 8. 2015 8:18)

Je mi líto, ale musím souhlasit s paní Karolínou, protože internet v kempu opravdu nefunguje. Signál sice plný, ale k internetu se nepřipojíte. Dále bych chtěl zmínit vynášení odpadků, které jsme ráno nechali před chatkou (jak je napsáno na dveřích chatky) a večer byl pytel s odpadky stále před chatkou. Teplá voda v kuchyňce opravdu neteče a když šla moje žena umývat nádobí, musel jsem jít a vodu za ní zastavit, protože kohoutek se jen protáčel.

Nespokojenost

(Karolina, 2. 8. 2015 21:19)

Uuuuuffff takze kde zacit....Na zaklade kladnych recenzi sem s rodinou zavitala do kempu a musim rict ze nas tam uz nikdo nikdy neuvidi!Na damskych toaletach nebylo nekolik dni mydlo,odpady ve sprse ucpane tak,ze clovek musel nejaky cas cekat aby se nebrodil ve vode po predchozim navstevnikovi.Na panskych zachodech se kouri,popel vsude kolem misy.Kdyz si predstavim,ze tam pak sli male deti...Kuchynka zastarala,rozbite kohoutky,netekla tepla voda a nikdo to neresil. V tzv. wifi zone zdarma se clovek sice pripojil,ale tim to skoncilo,na internet se nedostal. Jedine co bylo pekne byl bazen ve kterem byla cista voda. Priste urcite jinam!

Re: Nespokojenost

(správce, 2. 8. 2015 21:42)

Dobrý večer,

Mýdlo se doplnuje pravidelně každý ránu při prvním uklidu, maximálně se mohlo stát že došlo večer, ve sprchách jsou gula(odpad), který se bohužel ucpou od vlasú atd, bohužel je to běžná záležitost a ty se taky pravidelně kontrolují a čístí.Ohledně kouření na záchodě, je to bohužel v lidech a snažíme se to po nich co nejčastěji uklízet, to je bohužel problém všech kempu a problém je v lidech. Ano kuchynka není nová, ale plně funkční a navštěvníci ji májí zcela zdarma, určitě by jsme tam nenechali rozbitý kohoutek,aby tekla voda několik dní, jsou technické záležitosti. Internet je tu plně funkční v zoně, nejspíš měla paní karolína špatné nastavení v telefonu, tabletu atd.Je nám to bohužel líto že se paní Karolíně u nás nelíbilo, ale některé věci jsou bohužel technického charakteru, který jsou v běžném provozu.

S pozdravem Milan Kynzl, správce areálu

Volejbal

(Jakub, 22. 7. 2015 14:58)

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda je v areálu beach-volejbalové hřiště a pokud ano, jestli se dá půjčit míč, nebo je třeba si přivést svůj?
Děkuji!

Re: Volejbal

(správce, 22. 7. 2015 17:42)

Ahoj je zde hřiště a míč tu taky máme na půjčení.

S pozdravem Milan Kynzl,správce

gril

(Radka, 9. 7. 2015 9:52)

Dobrý den, chci se zeptat zda je v areálu u stanu možnost grilovat na vlastním grilu??
Děkuji

Re: gril

(spravce, 9. 7. 2015 22:27)

Ano je možný mít gril s pevným dnem u stanu.
S pozdravem milan kynzl,správce

Stravování

(Barbora, 7. 6. 2015 15:04)

Dobrý den,
chtěla bych se poptat, zda máte v kempu možnost polopenze, či se na jídlo chodí podle uvážení ubytujících? A v jaké cenové kategorii se to pohybuje.
Dále zda se dá parkovat autem přímo u chatky?
Děkuji

Skvělá dovolená 3.6. - 5.6.2015

(Martin, Evča a pejsek Nany, 6. 6. 2015 17:10)

Dobrý den,

děkujeme za pár skvěle strávených dní v kempu. Ubytování v chatce super. Krásné prostředí a mnoho možností pro výlety. Pan majitel je velice vstřícný, ochotný a komunikativní, prostě pohodový člověk. Všem vřele doporučujeme, nezapomenutelné.

prima výlet

(Stáňa Hálová, 3. 6. 2015 17:41)

Vážené kolegyně a kolegové.Pokud chcete strávit pohodový školní výlet, určitě si objednejte pobyt v tomto kempu. Prima prostředí s možností sportovního vyžití. Možnost super výletů do okolí. A co je nejdůležitější- výborná kuchyně a vstřícný personál,který splní každé vaše přání. Kdo jednou přijede vždy se vrací.Již máme rezervované na rok 2016. S.Hálová, ZŠ Vinařice

otázka

(Ingrid, 1. 6. 2015 21:36)

Dobrý den, chci se zeptat zda je možné parkovat autem přímo u stanu? Díky.

Re: otázka

(správce, 2. 6. 2015 15:48)

Dobrý den,parkovat se u stanu nemůže, parkuje se na centrálním parkovišti, které je hned vedle stanů.

S pozdravem Milan Kynzl,správce

spokojenost

(dalibor mácha , 25. 8. 2014 21:04)

v kempu jsem strávil se svou invalidní manželkou která je na vozíku a se svím sinem deset dní a moc se nám tam líbilo nebilo sice počasí na koupání ale na vicházky do okolí kempu anno jinak velmi vstřícné chování správce kempu a jeho paní a dobrá kuchyně doporučil bich tento kemp hlavně rodinám s dětmi jetu hezky a klid

spokojenost

(Šárka, 14. 8. 2014 11:52)

V kempu jsme kvůli špatnému počasí strávili pouze jednu noc, a to bohužel, protože v kempu se nám moc líbilo, koupaliště super, pan správce ochotný a vstřícný, jídlo a pití super, točené malinové pivo v létě nemá chybu, výlet na nedaleký výlet na zámek Humprecht se vydařil a další výlet na Kost, nádhera, určitě se ještě rádi budeme za rok vracet.

názor

(Jaroslava, 9. 8. 2014 8:28)

No myslela jsem,že pojedeme k vám,ale ani náhodou.Zdají se mi pokoje nějak špinavé -hlavně ty v budově.No ten pokoj jak je asi 5lůžek hnus,děs.Raději zůstanem věrný Máchači

Re: názor

(správce, 9. 8. 2014 8:46)

Dobrý den,

nevím podle čeho jste usoudila, že jsou pokoje špinavé, ale asi z fotek. Nejdřív se k nám přijedte podívat a pak můžete nám kritizovat pokoje, to jste docela dobrá,když takový věci vyčtete s fotek, že tu máme špínu.
Máme tu pořádek a čisto a za vše na 100% ručím, že je vše v pořádku.
Ps: toto mi připadá spíš provokace, ale každý může vyjádřit svůj názor, jako paní, která na dálku podle fotek pozná ,že je tu špína a hnus.

S pozdravem Milan Kynzl, správce

koupani

(miroslav, 19. 7. 2014 7:57)

Jsmev Libosovicich na chatě a chtěli bychom navštívit vaše pekné koupaliště,jenže máme malého pejska.

Re: koupani

(správce, 19. 7. 2014 12:34)

ano můžete s malým pejskem na koupaliště.

S pozdravem Milan Kynzl


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »